Půjčte si jednoduše na podzim

hotovostní půjčky na směnku Havlíčkův Brod

Chci si půjčit

Naposledy požádal: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 21:45požádalo4000 Kč.

Hana, Břeclav
dnes o 21:55požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:38požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:21požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:04požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 20:47požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 20:30požádalo1000 Kč

Kdy dostanu peníze?

Po podpisu smlouvy budou peníze okamžitě zaslány na Váš bankovní účet. Rychlost jejich připsání na účet záleží od banky, ve které máte vedený běžný účet, zpravidla je to do 24 hodin.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka je určena pro klienty s pravidelným příjmem. Proto ji mohou získat i důchodci, studenti nebo maminky na mateřské dovolené. Důležité je mít věk nad 18 let a trvalý pobyt v České republice.

Co potřebuji k získání půjčky?

Pro získání půjčky potřebujete věku 18 let a více, trvalé bydliště na území České republiky a platný občanský průkaz. Na podání žádosti o půjčku potřebujete počítač, tablet nebo mobil s připojením na internet.

Musím dokládat účel půjčky?

Nemusíte nic dokládat. Peníze můžete použít na cokoliv chcete.

Co když nemohu splatit půjčku?

V případě, že Vám chybí peníze na včasné zaplacení splátky, kontaktujte poskytovatele půjčky. Dohodnete se s ním na dalším možném postupu, který zohledňuje možnosti obou stran.

"Při online půjčce mě potěšilo zejména velmi rychlé vyřízení bez zbytečného čekání. Žádná zdlouhavá administrativa, ale jednoduchý a zároveň férový přístup."

Hana, Břeclav
1

Vyplňte nezávaznou žádost

Zadejte Vaše údaje a parametry půjčky. Vyplněním žádosti se k ničemu nezavazujete.

2

Poskytovatel se Vám brzy ozve

Kontaktuje Vás poskytovatel půjčky a probere s Váma detaily.

3

Hotovo, dostanete info o výsledku

Po podpisu smlouvy se peníze posílají na Váš účet.

Dnes požádalo již 107 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!Hypotéku můžete kdykoliv předčasně splatit nebo využít mimořádnou splátku v libovolné výši bez poplatků a sankcí.

Ostatní – může to být náhrada za ztrátu na výdělku po dobu pracovní neschopnosti, resp. dorovnání rozdílu mezi nemocenskou a výdělkem (platí i pro případnou invaliditu, která je následkem zranění při nehodě).

Pokud i nyní prohrajete, vsadíte dvojnásobek předchozí sázky tj. 2 × 2 = 4 jednotky atd.

Je autorem slavného výroku „v dlouhém období jsme všichni mrtvi“, což naznačuje, že dává přednost okamžitým (krátkodobým) výsledkům bez přílišného zabývání se budoucností.

Samotná smlouva musí také stanovit, zda je předmětem služebnosti celá nemovitost nebo pouze její část – a popřípadě jaká.

A když už jsme u možností, jak si u nás hypotéku zlevnit, připomínáme i Chytrou rezervu.

Stav svých bonusů jednoduše zjistíte, když se přihlásíte do svého účtu a otevřete sekci Moje bonusy.

Dalšími faktory výsledné pojistné částky jsou i druh vozidla, kategorie, výkon motoru, zvolený limit pojistného plnění, věk majitele, počet najetých km, stáří vozidla, bydliště majitele, předchozí průběh pojištění a jiné.

Na výhodnost bonusu má mimo jiné vliv i hra, na které bonus protáčíme - z tohoto hlediska bychom proto měli bonusy clearovat na automatech s co nejvyšším RTP.
©   CoolPujcky.cz - Často kladené otázky Express Money Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

 • Kromě spotřebitelských půjček, které se ve většině případů vyplácejí bezhotovostním převodem na bankovní účet klienta, existuje i spousta nabídek na hotovostní půjčky vyplácené přímo na ruku.
 • Pokud ve vaší peněžence nebo na účtu peníze nejsou, může pomoci právě tato možnost.
 • Refinancovat je možné hotovostní půjčky, neúčelové půjčky, hypotéky, konsolidované úvěry a v menší míře i účelové půjčky na nákup automobilu.
 • Stejně tak vás může nadchnout ale i tím, že vše může být vyřízeno do pár minut od kontaktování.
 • ©   CoolPujcky.cz - Často kladené otázky Poradíme s hypotékou Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022


V článku Půjčka bez registru a doložení příjmů: Víme, v čem je háček najdete tři základní body, podle kterých poznáte důvěryhodného poskytovatele půjček.

Než investor začne investovat, vyplňuje obvykle investiční dotazník, který vyhodnotí jeho zkušenosti, postoj k riziku a vhodnost investičních nástrojů.

Půjčka od České spořitelny je přehledná a dostupná online, takže nemusíte nikam chodit. Celý proces žádosti je velmi jednoduchý a intuitivní, prakticky vyplňujete jenom základní údaje.

Navíc ztráty spalinami a sáláním jsou nižší než u starších atmosférických kotlů –⁠ tyto kotle mohly dosahovat účinnosti jen kolem 90 %, naproti tomu kondenzační kotel má normovaný stupeň využití až 110 %.


Pravidla pro přístup do diskrétní  zóny a ke schránkám jsou v různých bankách různá.

 • Nezapomeňte však, že ke vkladu je potřeba připojit také promokód.
 • Máte-li v mobilu v Apple Pay či Google Pay nahranou kreditní či debetní kartu MONETA Money Bank, můžete pomocí ní vybírat peníze z bankomatu a platit na internetu.
 • Říčka Krounka se pod hradem valí balvanitým korytem zarostlým mechem a kapradím.
 • Auto je potřeba na zimu přichystat, nejen ho vybavit těmito věcmi.
 • Aplikaci My Air využívá 6 z 10 klientů Air Bank a denně se do ní přihlásí 123 tisíc unikátních uživatelů.

Výrazný byl naopak propad u výroby motocyklů, když Jawě poklesla produkce o 44 procent.

Žádost se může týkat jen osobních údajů, které byly členovi koncernu MONETA poskytnuty přímo dotčenou osobou.Když se díváte na nákladnost půjčky, porovnávejte roční procentní sazbu nákladů (RPSN), a ne pouze úrokovou sazbu.

©   CoolPujcky.cz - Starobní důchod v ČR Základní fakta a co české penzisty čeká a nemine Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

Cestovní pojištění se tak vyplatí i jen pro cesty po Evropě, protože často neovlivníte, do jaké nemocnice se dostanete.

Získali tak dostatečný časový prostor ke zvážení, zda využijí možnost nepřeplatit ani korunu navíc, nebo jestli si zvolí splácení až po třech měsících.

Proto jen těžko kývnou na úvěr tomu, kdo se v nich ocitl.

Druhý typem chráněných příjmů jsou ty, které nesmí být podle zákona zabaveny, a tudíž vám budou v plné výši převedeny na váš chráněný účet.

Nejvíce hráčů hraje přes notebooky, ovšem hráči hrající na mobilech je rychle dohánějí.

Pan Novák má jedno dítě a podepsal Prohlášení poplatníka daně z příjmů, může tedy uplatňovat slevy na dani a v jeho případě i daňové zvýhodnění na dítě.

Osobní půjčky, které nevyžadují zajištění, se nazývají nezajištěné půjčky.

Automaty Kajot lze hrát i prostřednictvím mobilní aplikace.


Z celkového počtu, který jsme zmínili výše, je tedy aktuálně jenom lehce přes sto poskytovatelů a pár stovek zprostředkovatelů, kteří mohou v segmentu půjček dále legálně působit.

Zejména v luxusnějších hotelích se můžete setkat i s drahým vybavením. Pokud například neposedné něco v hotelu rozbije, je možné tuto škodu pokrýt z pojištění odpovědnosti.

Všechny mise se zatím týkají hraní na automatech, ale do budoucna by se Fajn zóna měla rozšířit i do sekcí pro kurzové sázení a také do světa loterií.

Není proto divu, že neziskovým organizacím roste počet přijatých žádostí s prosbou o finanční výpomoc.


Kromě toho, že se k zajištění půjčky používá váš vůz nebo nemovitost, mají půjčky od soukromých osob poměrně vysoké úrokové sazby podobné sazbám půjček před výplatou.

V současné době se pro nově vyrobené kotle již nepoužívá klasifikace na základě emisních tříd, ale všechny kotle uvedené na trh od roku 2020 musí splňovat požadavky na Ekodesign. Mnohé společnosti nabízejí možnost půjčit si peníze prostřednictvím internetu, z pohodlí vašeho domova.

Tak například vidí-li někdo peníze jako zdroj jistoty a bezpečí, pomáhá to v důsledku snížit riziko finančních problémů.

Fortuna Vegas si pro své hráče připravila senzační prosincové překvapení.

Pak znovu kliknete na Pokračovat a ještě jednou si nastavíte požadovanou výši úvěru a dobu jeho splatnosti.

Po krátké chvíli organizátoři pokusu rozešlou hromadně všem přítomným v kinosálu SMS zprávu.Vaše půjčka může mít splatnost až 20 let. V případě neschopnosti ji splácet vše řešte včas – společnost vám může nabídnout individuální změnu splátkového kalendáře.

Kromě toho budete muset doložit nějaké podklady ke kupované nemovitosti.

Záleží také na tom, zda využíváte plyn pouze na vaření a ohřev vody, nebo na vytápění velkého rodinného domu.

Vy pak tento kód zadáte do online systému vybraného poskytovatele půjčky a podpis je hotov.


Co může nastat při nesplácení úvěrů a jak vystoupit z bludného kruhu?.

 • Zaplatíte jen kolik jste si půjčili.
 • Účet Premium vám zajistí vyšší limity pro bezplatné výběry z bankomatů, 1 bezplatnou přeshraniční platbu měsíčně, nižší poplatky při investování nebo virtuální karty.
 • Specialista na půjčky Vám nabídne několik možností a vy si vyberete tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat svým splátkovým kalendářem, výškou úvěru, délkou splácení a dalšími podmínkami.
 • To se týká čehokoli od rychlých půjček, spořicích a termínovaných účtů přes kreditní karty, stavební spoření, penzijní připojištění a pojištění obecně, až po hypotéky a konsolidace půjček. .
 • Pro někoho je nejdůležitější rychlost, s jakou dorazí peníze na jeho účet, jiný se soustředí spíše na možnosti prodloužení splatnosti své půjčky, další zase na možnosti hotovostní výplaty půjčky i jejího splacení atd.Potřeboval jsem si půjčit na nové auto. U Home Credit jsem si zažádal online a vše vyřešil po telefonu s operátorem. Velmi oceňuji splácení půjčky dle aktuálních možností.

 • Pro stanovení bonity klienta může bankovní společnost nahlédnout také do volně dostupných úvěrových registrů, z nichž lze jednoduše zjistit platební morálku daného člověka.
 • Služby pojišťovny mají nadprůměrné hodnocení 4,4 z 5, které zadávají samotní klienti.
 • Patříte-li do skupiny klientů s již zarezervovanou či dokonce zaplacenou dovolenou pobytovou či poznávací v zemích, kde korona stále ještě dost řádí, projděte si odpovědi právníka na otázky dalších klientů cestovních kanceláří.
 • V tomto článku najdete kompletní výsledky.
 • Současně nezapomeňte na uvítací bonus online casina Tipsport Vegas. Za registraci a následný vklad totiž získáte nárok hrát o bonus až 25 000 Kč.

Výše jednotlivých splátek závisí jednak na celkové výši půjčky, dále pak na druhu půjčky (hotovostní nebo bezhotovostní) a na frekvenci splátek (týdenní nebo měsíční).

Především se věnuje volejbalu, ale jezdí i na horském kole nebo bruslích, v zimě lyžuje, v létě zkouší různé vodní sporty, od surfování po wakeboard.

Fortuna považuje svůj krok za oprávněný a v souladu s herním plánem, ten podáním sázky jako sázející akceptujete.

Era jinak poskytuje komplexní nabídku finančních služeb, která kromě hypotéky zahrnuje běžné účty, platební karty, spořicí a investiční produkty, půjčky, pojištění atd.


Poskytuje takřka kompletní bankovní portfolio v němž chybí snad jen nabídka hypotéky a podnikatelské účty.

Pokud jsou tedy na trhu nižší úrokové sazby, než za jaké jste si sjednávali původní hypotéku, její prosté navýšení by se vám nemuselo vyplatit.

Máte na výběr z široké škály možností, může se jednat o půjčky na účet, půjčky na ruku nebo půjčky bez doložení příjmů – záleží na vaší osobní situaci a možnosti výběru jsou opravdu široké.

Jednoduše si je vloží do peněženky a nepřikládají jim speciální význam.

A nyní zpět k principu: poskytovatel vám schválí úvěrový rámec například 100 000 Kč, z něhož lze čerpat jednorázově nebo postupně.

První rada zní, je-li to možné a nejste-li vážněji zraněn, pokuste se zachovat klid a zjistit stav věci a okolí.

půjčku pro nezaměstnané na směnku či hotovostní půjčky pro nezaměstnané.

společnost poskytující úvěry si musí přihlásit pohledávku do insolvence.

Připravte se s námi na takovou situaci a nenechte si už příležitost nikdy protéct mezi prsty.Pokud jste trochu přešvihli útratu a hledáte řešení, pak lepší produkt nenajdete.

 • Narazila jsem na Čínskou PANDA půjčku a byla jsem velmi překvapená nejen jejími podmínkami, ale též bleskovou rychlostí, s jakou jsem peníze obdržela.
 • Začněte tím, že si ve srovnávači kliknete na filtrovací políčko „hotovostní půjčky“, tím se vám nabídka protřídí pouze na půjčky, které mohou být vyplaceny také v hotovosti.
 • Přečíst si smlouvu je pro mnoho lidí úplná zbytečnost.
 • Obával jsem se o psychický dopad na Carlsena po dalším nedotaženém výsledku, ve třetí partii však dokázal přesvědčivě zvítězit černými figurami.
 • Ve své domovině zaujímá firma důležité místo v nebankovním finančním sektoru a její služby již využilo tisíce spokojených klientů.

Kontokorent je finanční rezerva.

 • Půjčky na MD známe také jako: půjčka na MD, půjčky pro maminky na MD, půjčky pro osoby na MD, půjčky pro osoby na mateřské dovolené, nebo půjčky pro maminky na mateřské dovolené.
 • Díky tomuto režimu, v němž se nesází opravdové peníze, ale pouze virtuální mince bez reálné hodnoty, si můžete užít Kajot hrací automaty zdarma a neomezeně.
 • Mezi hlavní produkty a služby patří nákupy na splátky u obchodních partnerů, úvěry na auta, hotovostní půjčky, kreditní karty, revolvingové půjčky či spojení půjček.
 • hotovostní půjčky (půjčky na ruku)
 • Přičemž lidé si mohou vybrat, jestli se vydají na nákupy k partnerům Home Creditu, nebo pro nákupy kdekoli si sjednají nákupní účet přímo na webových stránkách www.splacejpak.cz.Právě tady se nachází místní nejslavnější atrakce MegaCoaster – nejvyšší a nejrychlejší horská dráha Evropy (má 80 metrů a dosahuje rychlosti až 140 km/h).

Abyste mohli o půjčku požádat, musíte splnit minimální věk 18 let. Někteří poskytovatelé také požadují trvalý pobyt v ČR, doložení výše pobíraných příjmů nebo bezdlužnost vůči jiným organizacím.Se začátkem nového měsíce v online casinu Vegas startuje čtyřdenní promo akce, ve které si hráči mohou vyzvednout až 120 volných zatočení. Jak a kdy získat free spiny?

Držíme palce, ať je to čím dříve za námi.

 • → Bondovky;→ Herci, kteří si zahráli Jamese Bonda;→ Titulní písně z bondovek.
 • Co je to půjčka na směnku? Půjčka na směnku je variantou půjčky bez prokazování příjmů.
 • Je to pojištění, které často získáte jako bonus k některým jiným druhům pojištění.
 • Ta vám z pohodlí domova a nezávazně pomůže se zjištěním toho, kolik budete u MND Opava platit.
 • Jmenuje se Betano, má pochopitelně českou licenci pro provoz online casina, a po úspěšném založení nového účtu získáte 50 free spinů.Půjčka může být řešením ve výjimečných případech, v naléhavé a bezodkladné finanční situaci.

Často potkáváte inzeráty typu „půjčka na směnku na op“nebo „půjčka na směnku ještě dnes“ anebo „půjčka na směnku bez poplatků předem“ – jak je to možné?

Změnu přináší mobilní aplikace GP tom vyvinutá společností Global Payment.

Sloupec Zisk/ztráta představuje čistý výsledek daného kola, tj.

To u Fortuny lze s bonusem za registraci bez problému! K tomu je třeba zmínit, že největší české online casino je také jediným, které nabízí stejné hry, které naleznete i v casinech Admiral.

Asi největší dilema nastává ve chvíli, kdy se má spotřebitel rozhodnout, zda využije půjčky u banky anebo u nebankovní společnosti.

Dnes vás totiž může ochránit pojišťovna.

Stačí jen dokončit registraci a hrát o reálné peníze, opravdové odměny a výhry.

Komu? Podvodným společnostem, které poskytují přece ty nejlepší a nejvýhodnější půjčky.


Hotovostní půjčky neboli půjčky na ruku znamenají vypůjčení hotových peněz.

NEY spořitelní družstvo se věnuje i jiným záslužným činnostem – podporuje např.Bonus pak můžete vsadit na na hudebních výherních automatech anebo také na jakékoliv jiné hře budete chtít, třeba i květinový Flowers.

Jeden z největších demokratických států světa sousedí se šesti zeměmi a zároveň se dotýká Indického oceánu.

 • Pokud například stojíte mezi dvěma matracemi, z nichž jedna stojí půlku toho, co druhá a kvalitnější, nesahejte hned po té levnější.
 • Sice by to měla být samozřejmost, ale Air Bank půjčka tak dává ještě větší motivaci úplně všem.
 • Nejnižší cena plynu ale neznamená vše.
 • Jinými slovy, není nutné, aby byl daný člověk bez dluhů.
 • „Naši klienti už dnes žádají o hypotéku většinou online.


Sledujte hlavně RPSNObecně platí, že je lepší spoléhat na zavedenéa ověřené společnosti.

Dnes ve věku 89 let zemřel britský herec Sir Roger Moore (nar.

Pokud vám kalkulačka ukázala možnost platit méně, než platíte nyní, je vhodné stávající pojištění vypovědět a sjednat nové.

Dlouhodobé spoření větších částek ovšem v trezoru význam nemá. Proto je vhodnější vložit peníze do banky, kde získáme alespoň nějaké drobné navíc díky úrokům.


Takže zatímco půjčka na směnku s exekucí nebo půjčka pro nezaměstnané na směnku jsou po právní stránce v pořádku (dokud nejde o spotřebitelský úvěr), jakékoliv půjčky v insolvenci jsou státem zapovězeny.

Zvolíte úsek kola, který chcete sledovat, například 9 čísel vedle sebe, které pokrývají zhruba 1/4 ruletového kola (9/37).

Ano. Existují i hotovostní půjčky tzv. na ruku, kdy nedojde k převodu na bankovní účet, ale peníze získáte jiným způsobem (např. složenkou, na partnerských místech, na pobočce nebo od obchodního zástupce poskytovatele).

Pokud vás nabídka sloučení úvěrů u společnosti Home Credit zaujala a máte o ni zájem, nemusíte nikam chodit, ale vše si můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova.

Tel: 222 111 999 Mail: kontakt@mBank.cz

Někteří hoteliéři či stavaři jdou kvůli pověrám ještě dále: v hotelech například chybí pokoj č. 13, ve výškových budovách je „vynecháno“ 13. patro apod.

Zároveň se vám z měsíčního limitu odblokuje částka první naplánované splátky.

Získané informace slouží české konzulární službě k poskytování operativní pomoci při událostech mimořádného charakteru (např. přírodní katastrofy, sociální nepokoje nebo ozbrojené konflikty).

Mám několik menších, ty zvládnu zaplatit, ale pak takové jako Zaplo atd., kde nemají splátkový kalendář, ale můžu poslat 7 tisíc za odložení a ani se platba nepřipočítá, je to jenom tak vyhodit oknem.


Hlavní podmínkou, aby mohlo být společné oddlužení manželů schváleno, je to, že se musí skutečně jednat o osoby, které uzavřely sňatek.

Zkopírujte ho a vložte do adresáře nebo klikněte na tlačitko "POUŽÍT ODKAZ IHNED"

Přinášíme vám praktický manuál, ve kterém se dozvíte info o tom, jaký je postup při dopravní nehodě nebo třeba to, kdo hlásí nehodu pojišťovně.

Zákony se však zpřísňují a tak je třeba myslet na to, že je musí plnit jak poskytovatel, tak i žadatel.

Půjčka je vhodná pro všechny zájemce s pravidelným příjmem, kteří si ji mohou dovolit měsíčně splácet.

Pokud zvolíte druhou zmíněnou variantu, pak potřebujete znát jistinu (tedy částku, kterou si půjčujete), sazbu (tj.

 Češi se zároveň projevili jako milující příbuzní a dobří přátelé – polovina jich odmítá stěhování právě kvůli tomu, že se nechtějí odloučit od rodiny a známých.

Slíbili jsme, že se na hru podrobněji podíváme.

Stejně tak se jedná také o město, které patří mezi nejzápadnější na celé evropské pevnině.
Vaším jediným úkolem je vybrat si v těchto online casinech téměř jakýkoli z online automatů či jiných casino her a pustit se třeba do nekonečné zábavy.

Jsou to jak obě složky ceny, tak i to, zda ji odebíráme jako fyzická, nebo právnická osoba.

Teď odešlete žádost a již za minutu se dozvíte, zda byla úspěšně schválena.

Snadná otázka, komplikovanější odpověď. Zemní plyn není vidět, nemůžete si na něho sáhnout jako na uhlí. Přesto dokáže velmi dobře vytápět domácnosti a umí toho ještě víc. O tom ale později.
U větších půjček se nevyhnete složitějšímu prokazování příjmu, to je nicméně ve vašem zájmu, chráníte tak sami sebe před rizikem potíží se splácením.

Jestliže se ale žák nachází v pozdější části výcviku nebo už má řidičák třeba na motorku, pravidla provozu dobře zná a nehoda vznikne jen kvůli jeho chybě či nepozornosti, odpovědnost nejspíš ponese on.

Vytáhněte svoji poslední fakturu za elektřinu a nakoukněte do elektroměrové skříně, abyste nebyli ošklivě překvapení příštím vyúčtováním.

V ní se můžete podívat, jak se vyvíjí vaše příjmy a výdaje, nebo za co nejvíce utrácíte.

Jednak se jedná o výši úvěrového limitu, poté o poplatky za sjednání a vedení kontokorentu (ty mohou být jak v podobě jednorázové platby nebo pravidelného placení úroků).

Stačí, když se přihlásíte do svého osobního účtu a kliknete na tlačítko „Send Money“.

Zde můžeme ušetřit je nákupem v akcích nebo nákupem surovin u soukromých bio pěstitelů, z nich si připravíme skleničky vlastní, levnější a stejně zdravé.

Nezávislé online srovnávače jsou skvělým nástrojem, který nám umožní porovnávat jednotlivé parametry půjček.

K tomu se však ještě vrátíme.Kvůli jedinečné chuti se dnes hojně využívá sušení vzduchem.

 • 3.4.2019 – Půjčky na ruku, jak jsou hotovostní půjčky často označovány, mohou zajistit peníze velmi rychle, bez nutnosti bankovního převodu. Kdo tyto půjčky nabízí a za jakých podmínek?
 • CoolPůjčky.cz » Konsolidace půjček srovnání bank » Konsolidace půjček Raiffeisenbank
 • Každý spotřebitel, který má více půjček je ideálním adeptem na refinancování.
 • A jak je to s výmazem záznamů z registrů SOLUS? Za jak dlouho váš vroubek z registrů zmizí a máte možnost zařídit dřívější výmaz? To se dozvíte příště.
 • Lidé víc šetří a na zahraniční dovolenou nevyrážejí každoročně, ale třeba jen jednou za dva roky.

Lenka Rutteová   Publikováno 28.02.2022 Rada| Finanční mix

V rámci splátkového moratoria byly odloženy splátky ve výši 351 miliard, největší nápor žádostí o odklad přišel v první vlně - ve druhé polovině března.

Žádost o půjčku i její vyřízení probíhá pouze online, peníze jsou odesílány do 15 minut od vyřízení žádosti.

Při nákupu potravin se nenechte nachytat na hesla typu „méně cukru“, „méně kalorií“, „méně tuku“.


„Vy jste v těch botách zmoknul, že jo?“ Jakmile odpovíte kladně, je váš osud zpečetěn.

Nejčastěji se jedná o spořicí účty a termínované vklady, některé banky úročí i vklady na účtech běžných.Dvě a více půjček potom splácí 36 procent z těch, kteří mají aktuálně půjčeno, a průměrná výše půjčky v Česku činí asi 45 000 korun.