Půjčte si jednoduše na podzim

půjčka do výplaty pro cizince do 100 000 kč

Chci si půjčit

Naposledy požádal: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 22:01požádalo4000 Kč.

Hana, Břeclav
dnes o 22:11požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:54požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:37požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:20požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:03požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 20:46požádalo1000 Kč

Kdy dostanu peníze?

Po podpisu smlouvy budou peníze okamžitě zaslány na Váš bankovní účet. Rychlost jejich připsání na účet záleží od banky, ve které máte vedený běžný účet, zpravidla je to do 24 hodin.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka je určena pro klienty s pravidelným příjmem. Proto ji mohou získat i důchodci, studenti nebo maminky na mateřské dovolené. Důležité je mít věk nad 18 let a trvalý pobyt v České republice.

Co potřebuji k získání půjčky?

Pro získání půjčky potřebujete věku 18 let a více, trvalé bydliště na území České republiky a platný občanský průkaz. Na podání žádosti o půjčku potřebujete počítač, tablet nebo mobil s připojením na internet.

Musím dokládat účel půjčky?

Nemusíte nic dokládat. Peníze můžete použít na cokoliv chcete.

Co když nemohu splatit půjčku?

V případě, že Vám chybí peníze na včasné zaplacení splátky, kontaktujte poskytovatele půjčky. Dohodnete se s ním na dalším možném postupu, který zohledňuje možnosti obou stran.

"Při online půjčce mě potěšilo zejména velmi rychlé vyřízení bez zbytečného čekání. Žádná zdlouhavá administrativa, ale jednoduchý a zároveň férový přístup."

Hana, Břeclav
1

Vyplňte nezávaznou žádost

Zadejte Vaše údaje a parametry půjčky. Vyplněním žádosti se k ničemu nezavazujete.

2

Poskytovatel se Vám brzy ozve

Kontaktuje Vás poskytovatel půjčky a probere s Váma detaily.

3

Hotovo, dostanete info o výsledku

Po podpisu smlouvy se peníze posílají na Váš účet.

Dnes požádalo již 121 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Půjčka 100 000 KčPůjčka 50 000 KčPůjčka 40 000 KčPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 KčPůjčka 10 000 KčPůjčky pro dlužníkyPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez ručitelePůjčky bez registruNebankovní půjčky.

Pokud ještě nemáte, založte si ve Fortuna Casinu tímto odkazem svůj účet

V průměru tu řidiči za rychlou jízdu platí pokutu více než 300 euro.

Jak samotné porovnání, tak i následné uzavření lze navíc zvládnout jednoduše a online.

AsisTeam půjčka nabízí 100 000 Kč až 3 000 000 Kč.

sta procent, tedy přibližně 0,8931 či 89,31 %.

Jedny a tytéž přihlašovací údaje poslouží klientovi jak pro přihlašování do internetového bankovnictví, tak pro přihlašování do klientských zón firem, které už takovou možnost nabízejí nebo ji v budoucnu nabídnou.

Pro někoho může být malá půjčka 500 Kč na 10 dnů, pro jiného 20 000 Kč na půl roku a pro někoho 500 000 Kč na 5 let.

Když se podíváme ještě hlouběji do historie a porovnáme statistiky změn za posledních deset let, byl velmi silným rok 2018.


Jestli má investování malých částek vůbec smysl? Zcela určitě.

K vybraným si pak můžete sjednat nadstandardní služby „Plus“ a dostupné je rovněž pojištění. O všechny finanční produkty Provident lze žádat on-line a smlouvu podepsat přes SMS nebo s obchodním zástupcem.Půjčka 100 000 KčPůjčka 50 000 KčPůjčka 40 000 KčPůjčka 30 000 KčPůjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky v hotovostiPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčky.


Abyste měli přehled o tom, které pojistku nabídnou a které nikoliv, vznikl náš reklamní katalog, který se může stát velmi dobrým vodítkem při výběru.

Největším a zároveň hlavním městem je Lucemburk.U tohoto bonusu jen dejte pozor na to, že se jako první vklad netradičně počítá už ten, který provedete v rámci ověření platební metody.


Jakmile tyto tři body budete znát, lehce si výhodnost bonusů můžete spočítat.

Sázková kancelář nabízí kurz, který je vyšší (1,8), než minimální kurz, se kterým byste se spokojili (1,67).

Starobní důchodci a invalidní důchodci druhého nebo třetího stupně mají podmínky pro oddlužení o něco mírnější.

Je to proto, že nový zákon o spotřebitelských úvěrech platí pro všechny smlouvy uzavřené po 1.

Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 05/06/2018. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Může jít o prázdnou nádrž, vadu na kole, zabouchnuté klíče, vybitou baterii a mnohé další komplikace s limitem hrazení do 3 000 Kč.

Exekutor si tak z vašeho bytu určitě neodnese běžné oděvy, postel, kuchyňskou linku nebo snubní prsteny. Naopak o televizor nebo sedací soupravu ale přijít jako dlužník můžete.

Při investování zachovávejte chladnou hlavu a nepodléhejte módním trendům, které se i zde čas od času objeví.

půjčka ihned na účet bez registruZde se můžete v období od března do května kochat pohledem na krásně rozkvetlé tulipány a jiné květiny.

 • Když si třeba ve 25 letech začnete posílat na penzijko 500 korun měsíčně a váš zaměstnavatel vám bude přispívat stejnou částkou, při zhodnocení 4 % ročně a příspěvcích od státu můžete mít v 60 letech přes milion skutečně naspořeno.
 • Zápis v Rejstříku vyloučených hráčů neznamená, že vám banka nemůže kvůli hraní nebo sázení odmítnout hypotéku nebo jiný úvěr.
 • Levnější elektřina: Po pořízení infrapanelů máte nárok zažádat o zvýhodněnou distribuční sazbu D45d. Když vám ji distributor schválí, budete 20 hodin denně čerpat elektřinu v nízkém tarifu.
 • Cílem převodu je celkové zlepšení charakteristik půjčky u těch jedinců, kterým současné podmínky nevyhovují.
 • Věří ve finanční technologie, které jsou mobilní, uživatelsky vstřícné, mezinárodní a vysoce zabezpečené.

Krátkodobý úvěr: Půjčka: 1 100 000 Kč, doba splatnosti: 12 měsíců, RPSN: 29,6%, jednorázový poplatek: 110 000 Kč, měsíční splátka: 5500 Kč, celkem: 1 266 000 Kč.

Původně velmi náročné podmínky, které slovenští zákonodárci po hernách vyžadovali, byly po necelém roce strženy ze stolu.

A to podle toho, jak se vyvíjí hypoteční trh, úroky na něm či ochota bank půjčovat, případně i podle regulací České národní banky.

Ve spořicí fázi klient na svůj účet ukládá (většinou měsíčně, dle může jakkoliv své potřeby) předem sjednanou částku.


Bude-li po vás casino vyžadovat kontrolní převod a vy nebudete chtít převádět do casina žádné finance, nemusíte se bát - stačí zaškrtnout, že si přejete, aby se vám peníze opět vrátily zpět na bankovní účet.

Zambie je velmi chudá země a proto se jako turista můžete stát snadno terčem zločinu.

Věc koupená za peníze z úvěru je Vaše a majitelem jste Vy, ovšem věc financovaná z leasingu je až do úplného splacení ve vlastnictví leasingové společnosti.

Dobrým příkladem je Ostrov pokladů, který můžete hrát zdarma v demo režimu (tedy o virtuální kredity pez peněžní hodnoty) anebo za peníze a s bonusem u Sazka Her.

V tom případě by se zdravotní a sociální pojištění neodvádělo.

U těchto stran není vypsán žádný kurz, tzn., že podle sázkovek jde o událost jistou neboli jev jistý, řečeno slovy pravděpodobnosti.

Rosteme ale tak rychle, že vám můžeme s radostí oznámit, že v zisku už zůstaneme nejspíš celý letošní rok.

A rozhodně neodpovídá ani mzdě důstojné, kterou pro rok 2020 nastavila Platforma pro minimální důstojnou mzdu. Ale o ní si povíme až příště. Teď se vraťme ke mzdě minimální a jejímu navýšení v roce 2020. 

Ministerstvo zahraničních věcí ČR také doporučuje všem občanům, kteří se chystají do zahraničí, registraci v aplikaci DROZD a v případě nouzové situace kontaktovat nejbližší zastupitelský úřad ČR.


Rychlá půjčka od 100 do 50 000 Kč (první půjčka do 12 000 Kč)jaké jízdné u jakého dopravce máte prosím předplacené? Podmínky pro poskytování studentských slev se mohou nad rámec zákona lišit, každé město či dopravce ověřuje statut studenta jinak.

→ Eurojackpot: kolik sázejících si vsadilo hned první víkend a za kolik (7.

Půjčka 500 000 KčPůjčka 100 000 KčPůjčka 50 000 KčPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez ručiteleBankovní půjčkyPůjčka na auto

Velmi výhodné je rovněž získat slevu 0,5 % díky vedení běžného účtu u České spořitelny.


Na kreditní kartě jsou sice úvěry (vybrané peníze) na prvních 40 – 55 dní zdarma, ale po uplynutí této lhůty nastupují vysoké úroky, dokonce mnohdy i přes 20 % za rok.

K podrobnější evidenci totiž slouží registry BRKI, NRKI a REPI, případně Pozitivní registr SOLUS.Se signálem jsou typicky potíže v chráněných krajinných oblastech, v místech se členitým terénem, na dálnicích a v železničních koridorech.
Hraní výherního automatu Dice Of Egypt svoji atmosférou nás tak vtahovalo do hry, jako bychom byli ve starověkém Egyptě a hráli kostky s dávnými faraony.

Na první pohled zaujme nové písmo a unikátní smajlík v písmeně O názvu společnosti.

Je-li to v aplikacích možné, nastavte si v nich navíc ještě vícefázové ověření.

Současně vás ale musíme upozornit, že i po zrušení vašeho uživatelského účtu budeme ještě vaše osobní údaje po určitou dobu uchovávat, a to především abychom splnili naše zákonné povinnosti (např.


Sněmovna jinou úpravou exekucí z vládní předlohy současně vyškrtla následující ustanovení.

 • Za rychlopas vydaný do 5 pracovních dnů zaplatíte 3 000 Kč a osoby do 15 let 1 000 Kč.
 • Půjčka 50 000 KčPůjčka 40 000 KčPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 KčPůjčka 10 000 KčPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčky
 • Tento poplatek již na hypotečním trhu není úplně běžný, mezi třemi největšími hypotečními bankami – Českou spořitelnou, Komerční bankou a ČSOB účtuje podobný poplatek pouze KB, konkrétně 2900 Kč, případné refinancování je zdarma.
 • Celková splatná částka je 59 004 Kč, pevná úroková sazba 55,45 % p.a., RPSN 114,20 % (Podmínky platí pouze při splnění podmínek půjčky JONATÁN PLUS).
 • Půjčka 500 000 KčPůjčka 100 000 KčPůjčka 50 000 KčPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez ručiteleBankovní půjčky

O půjčkách mezi blízkými osobami se špatnými konci se píše neustále dokola, přesto je opakuji jako přes kopírák.

Investovat peníze přináší více výhod, protože už jen tím, že peníze odkládáte, vyděláváte – po nějakém čase se vám zúročí a máte více peněz, než jste vložili na začátku.Jednou z  věcí, kterou je vhodné před každou cestou do zahraničí udělat, je zřídit si cestovní pojištění.

Zonky zebra taková je,že lidem ráda pomůže.Spojuje ty co mají,s těmi, co si požádají.

Pojistné limity pro trvalé následky se pohybují do částky 100 000 Kč, při smrti následkem úrazu do 100 000 Kč a při hospitalizaci získáte 100 Kč denně.

Naposledy letos v červnu obsadila pujčka Kamali v obdobném hodnocení organizace Člověk v tísni první místo.

Půjčka s balíčkem Plus obsahuje zároveň garanci celkové ceny, která zákazníka za stanovených podmínek chrání po smluvně stanovenou dobu před účtováním jakýkoliv sankcí za prodlení se splácením splátek celkové dlužné částky.


Nabídky bankovních i nebanko..

Manželé mohou podat společný návrh na oddlužení, pokud je každý z nich osobou oprávněnou samostatně podat návrh na insolvenci.Žádost o přepis odběru elektřiny / zemního plynu, kterou najdete na webu svého dodavatele.
Pravděpodobnost výhry druhého pořadí v Euromilionech potom určíme úpravou vzorce pro první pořadí:.

To se hráčům zřejmě líbí, protože kromě toho, že v něm za květen padlo dohromady 16 jackpotů, patří dlouhodobě mezi oblíbené automaty v online casinu Apollo Games.

Jde samozřejmě o povinné ručení za provozované vozy, dále o profesní pojištění všude tam, kde to vyžaduje legislativa, nezapomínejme ani na pojištění proti úpadku cestovních kanceláří nebo agentur práce.

Sepsali jsme ale pro vás alespoň několik tipů, díky kterým můžete v zahraničí ušetřit a všechno okolo placení proběhne tak, jak má.
Vytvoříte zázračnou pastu za pár korun, která dokonale vyčistí kachličky nejen v koupelně.

Jednou z možností půjčit si peníze je půjčka od soukromé osoby ihned.

Když vás předem upozorňujeme na plánované odstávky, někdy se ptáte, jestli tomu našemu internetovému bankovnictví nedáváme dovolenou příliš často.

Výše půjčky 50 000 - 3 000 000 Kč


Naše finance ovlivňují nejen rozhodování o tom, kam investovat úspory nebo zda si vzít půjčku, ale také rozhodování o každodenních i budoucích nákupech, o škole, zaměstnání nebo bydlení.


Je to ovšem po všech stránkách náročná technika, kterou kasina nevidí ráda.

K těmto službám si můžete zvolit ještě připojištění.

Navštívit tady můžete třeba Norské letecké muzeum nebo využít některou z adrenalinových výprav, během nichž si vyzkoušíte třeba to, jaké je to rybařit v divoké přírodě.

Pro někoho může být malá půjčka 500 Kč na 10 dnů, pro jiného 20 000 Kč na půl roku a pro někoho 500 000 Kč na 5 let.


Ačkoliv se to některým automobilovým fanouškům nemusí pozdávat, zájem o vozy SUV je zkrátka obrovský a už pomohl prodejům nejedné luxusní automobilky.

 • Po nabytí právní moci exekuce banka strhla účetní zůstatek ve výši asi 104 Kč a odeslala ho na účet exekutora.
 • A kolik budete měsíčně splácet? Záleží na tom, na jak dlouho si půjčíte.
 • Na jednu stranu mohli dodavatelé nakupovat elektřinu levněji, ale na druhou stranu jim kvůli poklesu poptávky kvůli zpomalení ekonomiky vznikají ztráty z odprodeje elektřiny, kterou měli nakoupenou za vyšší ceny v minulosti.
 • výše minimálního vkladu u spořicího účtu J&T Banky je 1 mil. Kč pro nové zákazníky a 100 000 Kč pro stávající zákazníky. Proto uvádíme úrokové sazby i pro výše vkladů od 100 000 Kč.
 • Banka ZUNO ukončila v létě 2017 poskytování bankovních služeb a všichni klienti slovenské části banky byli převedeni do Tatra Banky, která je rovněž součástí finanční skupiny Raiffeisen Bank International A.G.


Česká online casina s vlastní mobilní appkou:

 • Nebankovní půjčka Půjčka do výplaty Krátkodobá půjčka SMS půjčka Půjčka 2000 Kč Půjčka 10 000 Kč Půjčka 20 000 Kč
 • Smart půjčku lze charakterizovat jako nebankovní úvěr na cokoliv.
 • Výpis vám během několika minut zdarma pošleme na váš mail.
 • Banky mají svou podnikovou politiku nastavenou na velmi přísné podmínky tak, aby minimalizovaly počet nesplácených úvěrů.
 • K doložení příjmů proto potřebujete originál Potvrzení o výši příjmu od svého zaměstnavatele na tomto formuláři.

V letošním roce se průměrná výše vánoční půjčky odhaduje na 10 000 korun.

Více informací je k dispozici na www.homecredit.cz

O Grand půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře, telefonicky, dopisem i na osobní schůzce. Pro neúčelovou půjčku je potřeba zajistit ručení nemovitostí.

Seznam úřadů najdete na stránkách Federace klubů historických vozidel. Zde je nutné vyplnit žádost o registraci, žádost o testování, doložit fotografie a zelenou kartu jako doklad o povinném zákonném pojištění.


A co když se rozhodnete, že již službu nechcete dále využívat? Také v tomto případě se nemusíte obávat poplatku.

Vždy siale předem ověřtepodmínky, které jsou sezaložením avedením spořicího účtu spojené.

Zřídit si kontokorent není obvykle nic složitého, avšak stejně jako u každého jiného úvěru, i v tomto případě podepisujete smlouvu.

Laťka pro dalšího potenciálního výherce je tedy nastavena hodně vysoko, o nový rekord se ale může pokusit opravdu každý.

Požádejte si o půjčku Uherské Hradiště a vyřešte si svůj finanční problém jednoduchou cestou.

Stálí klienti mohou využívat individuálních podmínek a benefitů, které pro ně společnost připravila.

Půjčka 50 000 KčPůjčka 40 000 KčPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 KčPůjčka 10 000 KčPůjčky pro nezaměstnanéPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRSMS půjčkyPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčky

Banking online je společnosti registrovaná u ČNB a vedle dalších podobných společnotí je poskytovatelem P2P úvěrů.

Pokud máte ve zvyku odpovědět, že platit budete „kreditkou“, odpovídáte vlastně, že k placení využijete úvěrový nástroj v podobě kreditní karty.


Dotázaní pak uvedli i ručení jako jednu z forem podmínek pro poskytnutí rodinné půjčky, zejména pokud by šlo o půjčku na pořízení osobního auta.

 • A to nejenom podle dostupných služeb, ale samozřejmě také podle ceny.
 • Řeč je o jediném exotickém jehličnanu, kterému nevadí teplo.
 • Za tuto nepozornost o několik měsíců později zaplatil vlastním majetkem a hromadou starostí.
 • ROI = (120 000 Kč − 100 000 Kč) ÷ 100 000 Kč = 20 000 Kč ÷ 100 000 Kč = 0,2 = 20 %.
 • K tomu sice pravděpodobně nedojde, ale dá se předpokládat, že překročí hranici 14 000 a v roce 2021 by zaměstnanci s minimální mzdou měli pobírat nejméně 15 000 Kč měsíčně.

Provádí tedy „dohled nad bankovním sektorem, družstevními záložnami, kapitálovým trhem, pojišťovnictvím, penzijními společnostmi, fondy penzijních společností, směnárnami a dohled nad institucemi v oblasti platebního styku“.

SIN – osmimístný kod, který je dobré uchovávat stejně jako pin či jiné citlivé údaje a nikomu jej nesdělovat.

Takový, kde budou měsíční splátky nižší než teď.

Někteří poskytovatelé v našem přehledu totiž lákají na rychlost vyřízení, která se může pohybovat i v hodinách.

S nižším nebo lépe řečeno nerostoucím zájmem o hypotéky, souvisí také naopak stále rostoucí cena bydlení.

A když vyhrajete, rozezní se krátké kytarové sólo.

Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 29/11/2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Pokud si chcete půjčit větší částku s delší dobu splatnosti, můžete využít naši maxi půjčku, která je od 10 000 Kč - 800 000 Kč. Požádat o ni si můžete ZDE.

Součástí textu je i „Smlouva o půjčce: vzor 2021“.


Bonusová částka, kterou vám nadělí Fortuna je vložena na část vašeho účtu jménem „Casino bonus" a při hraní vašich oblíbených automatů se tak veškeré sázky strhávají nejprve z „Casino bonusu".

Ve svém volném čase Veronika Horáková ráda cestuje nebo si čte o historii, především o evropských dějinách. Baví ji také pohyb na horách, kde si ráda nazuje lyže nebo běžky, případně se věnuje skialpinismu.

Podmínkou je samozřejmě etické půjčování, které nezpůsobí vaše trvalé zadlužování a nezatíží extrémně rodinný rozpočet.

Základní úrokové sazby jsou pro korunu výrazně vyšší a koruna vůči euru dlouhodobě posiluje (peníze uložené v EUR se Vám znehodnocuji rychleji). .Půjčka 10 000 KčPůjčka 5000 KčPůjčka 4000 KčPůjčka 3000 KčPůjčka 2000 KčPůjčka 1000 KčPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky v hotovostiPůjčky bez doložení příjmuPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčkyPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 Kč.

Je třeba dodat jak kompletní smluvní dokumentaci, tak i ideálně také podklady spojené s tím, že jsme veškeré závazky k dnešnímu dni hradili v termínech.Mimo jiné, některé supermarkety používají také trik, že už vyprodali levnější tašky.Aplikaci Spendee si rychle zamilujete pro její přehlednou grafiku a intuitivní ovládání v češtině.

Acema půjčka nabízí 100 000 Kč až 50 000 000 Kč.

Znamená to, že za měsíc zaplatíme celou dlužnou částku s dohodnutým úrokem a nic dále splácet nemusíme.

Další postup se může kasino od kasina trochu lišit, bývá ale velmi podobný.


Někdy se relativní četnosti ještě násobí stem, abychom získali údaje v procentech, v tom případě musí být součet relativních četností roven 100 %.


CreditAir půjčka je krátkodobá rychlá online půjčka do 10 000 Kč pro nové klienty a až 20 000 Kč pro stálé klienty.

Roli tedy u řady bank nemusí hrát to, v jakém věku si požádáte, ale spíše to, do kdy hypotéku dokážete splatit.

Placená asistenční služba je okamžitou volbou při řešení libovolné komplikace na cestách.

Tyto přehledy zároveň poskytuje i většina bank ve svých online bankovnictvích.

Úvěr z kreditní karty se splácí vždy jednou měsíčně, minimální výše jedné splátky ale musí činit alespoň 5 % z vyčerpané částky, nejméně ale 500 Kč (pokud je ale čerpaná částka nižší než 500 Kč, je splátka úvěru přesně v její výši).

Podílové listy jsem založila 12.1.2018 a výnosy nyní činí 18ti.

Díky své povaze se kombinované výsledky týkají hypotetické situace, jako by Air Bank a.s., Benxy s.r.o., Home Credit a.s.

To samozřejmě často vede k prodražení celého zadlužení, ovšem i tak je spotřebitel v podstatě vítězem – zamezí totiž tomu, aby se dostal do negativního registru dlužníků nebo aby v něm figuroval jako častý neplatič.

Pracovní zkušenosti sbíral například ve Skandinávii jako interní konzultant multikanálového prodeje velké retailové společnosti.


Pravidelné měsíční sestavování rozpočtu a jeho správa je jedním z nejdůležitějších finančních návyků, které si můžeme osvojit.

Třeba nadřízenému, nebo účetnímu oddělení.

Když váš zaměstnavatel uvidí, že se snažíte posouvat a chcete ve svém oboru zdokonalit, může vám zvýšit plat a třeba vám nabídne vyšší pozici.

Mít záchrannou rezervu ve výši 3 až 5 měsíčních platů se opakovaně doporučuje v každém článku i diskuzi na toto téma.