Půjčte si jednoduše na podzim

půjčka se záznamem v registru diskuze do 30 000 kč

Chci si půjčit

Naposledy požádal: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 22:46požádalo4000 Kč.

Hana, Břeclav
dnes o 22:56požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 22:39požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 22:22požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 22:05požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:48požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:31požádalo1000 Kč

Kdy dostanu peníze?

Po podpisu smlouvy budou peníze okamžitě zaslány na Váš bankovní účet. Rychlost jejich připsání na účet záleží od banky, ve které máte vedený běžný účet, zpravidla je to do 24 hodin.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka je určena pro klienty s pravidelným příjmem. Proto ji mohou získat i důchodci, studenti nebo maminky na mateřské dovolené. Důležité je mít věk nad 18 let a trvalý pobyt v České republice.

Co potřebuji k získání půjčky?

Pro získání půjčky potřebujete věku 18 let a více, trvalé bydliště na území České republiky a platný občanský průkaz. Na podání žádosti o půjčku potřebujete počítač, tablet nebo mobil s připojením na internet.

Musím dokládat účel půjčky?

Nemusíte nic dokládat. Peníze můžete použít na cokoliv chcete.

Co když nemohu splatit půjčku?

V případě, že Vám chybí peníze na včasné zaplacení splátky, kontaktujte poskytovatele půjčky. Dohodnete se s ním na dalším možném postupu, který zohledňuje možnosti obou stran.

"Při online půjčce mě potěšilo zejména velmi rychlé vyřízení bez zbytečného čekání. Žádná zdlouhavá administrativa, ale jednoduchý a zároveň férový přístup."

Hana, Břeclav
1

Vyplňte nezávaznou žádost

Zadejte Vaše údaje a parametry půjčky. Vyplněním žádosti se k ničemu nezavazujete.

2

Poskytovatel se Vám brzy ozve

Kontaktuje Vás poskytovatel půjčky a probere s Váma detaily.

3

Hotovo, dostanete info o výsledku

Po podpisu smlouvy se peníze posílají na Váš účet.

Dnes požádalo již 114 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!


I u té si můžete půjčit zcela zdarma, tedy bez jakékoliv přeplacené částky.

Krytí škod volíte v limitech 10 000, 20 000, 30 000, 40 000 a 50 000 Kč se sjednanou spoluúčastí 1 000 Kč.

3. V dalším kroku vyplňte informace o bydlení a v následujícím kroku detaily požadovaných dokladů.

Funguje v podstatě na podobném principu jako energetické štítky pro domácí spotřebiče.

V úvahu také připadá doložení potvrzení od zaměstnavatele, výměr o důchodu, výměr o rodičovském příspěvku, rozhodnutí o pobírání alimentů daňové přiznání nebo jiných dokumentů potvrzujících váš příjem.

 • Přestože mají živnost aktivní pravidelně jen několik měsíců v roce, neboť fungují v sektoru, kde je podnikání sezónní, bylo na ně pamatováno a kompenzační bonus získají, když o něj požádají.
 • Pokud ale v adresním řádku uvidíte pouze http:// (s chybějícím písmenkem „s“), pak máte jistotu, že jde o web s nezabezpečeným přenosem dat, kterému je lepší se pro klid v duši vyhnout.
 • Pokud jde o sociální sítě, tak Kredia má svůj profil na Facebooku a na YouTube, oba profily ale nejsou moc často aktualizované.
 • Bankovní servis Ferratum je rychlý a funguje 24 hodin denně,“ potvrzuje klientka paní Marcela.
 • Otravuje vás, jak ke každé elektronice potřebujete jinou nabíječku? Od podzimu roku 2024 tyto starosti minimálně v Evropské unii řešit nebudete.

Ty navíc mohou časem hodně narůst a v krajních případech při dlouhodobém neplacení může dojít až k exekuci.

Jana má osm let zkušeností s externí komunikací, před svým příchodem do banky pracovala například v tiskovém oddělení České televize nebo jako PR konzultantka v agentuře Temper Communication.

Nedostatek je vždy subjektivní záležitost, protože objektivně se finanční prostředky dají docela lehce získat.

Půjčka pro dlužníky Půjčka po insolvenci Půjčka bez registru Solus Půjčky se záznamem v registru Registr dlužníků Konsolidace půjčekNe nadarmo je tato magistrála označována, jako jedna z nejkrásnějších cest světa.

 • Dané limity by měly odpovídat samotné hodnotě pojišťovaného majetku.
 • Vyřídit si půjčku je skoro jako jít koupit rohlíky do supermarketu.
 • Lze ale dobře uplatnit i pro ty, kdo řídí vozidla z autopůjčovny – pokud třeba letíte na delší dovolenou a na místě pobytu si budete půjčovat vůz, abyste mohli dělat výlety, toto pojištění jistě vezměte v úvahu.
 • Malá HyperPůjčka je nabízena v rozsahu od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 1 – 30 dní. Půjčka je bez ručitele a bez zástavy.
 • Zemský zákoník zakazoval hru v kostky nebo kteroukoliv jinou hru a osoba, která by si u “úřadů” stěžovala, že ji nebyla vyplacena výhra, musela zaplatit pokutu ve výši požadované částky.Nese jméno Royal a jeho počáteční hodnota startuje na neuvěřitelných 250 000 Kč! Srpnové trefy však byly ještě mnohem vyšší, než je "základ" a navíc přišly při skromných točkách od 2,20 Kč do 5 Kč.

 • info@elephant-orchestra.com
 • Pokud si podle našich rad vše zařídíte už z domova, nebudete nemile překvapeni v destinaci a ušetříte peníze za neočekávané situace.
 • Řada z nich ho doplnila o možnost online vyřízení, čímž lze půjčku vyřizovat bez osobních návštěv a v podstatě také odkudkoliv.
 • Na úvěry v řádech statisíců korun není nutné zajišťovat úvěr zástavním právem k nemovitosti, což ocení především ti, kteří nemohou nemovitost k zástavě využít.
 • - Na účtu stavebního spoření se nadále dospořuje, zatímco na úvěrovém účtu platí pouze úroky z celé dlužné částky.  


Dále budeme používat i zjednodušené či méně formální pojmy jako denní úvazek (kolik hodin denně pracujete) a týdenní úvazek (kolik hodin týdně pracujete, v obou případech podle pracovní smlouvy).


Pokud chcete jen modernizovat své stávající obydlí, státní půjčka se může pohybovat v rozmezí 30 000 Kč - 300 000 Kč.

Je jedno, v jakém kraji malebného Česka se zrovna nacházíte, všude narazíte na oblasti plné chat a chalup, kde Češi tráví víkendy, někdy i celé léto.Povinné ručení aktuálně nabízí přes deset pojišťoven a jejich nabídky se značně liší zejména, co se rozsahu a výše pojistného týče.Obecně platí, že čím více informací o sobě věřiteli dáte, tím lepší nabídku můžete očekávat.

Spotřebitelské úvěry poskytované v obchodní síti jako splátkový prodej se nadále pohybují v průměru kolem 12 000 Kč, naopak průměrná hotovostní půjčka se zvýšila na 29 400 Kč.Poslední a možná i jedna z nejdůležitějších otázek vůbec.

Akční leták Expert Elektro na 24. týden a leták na příští týden

 • U jednotlivých nabídek si máte možnost prohlédnout také další detaily o produktu, například možné frekvence platby, seznam benefitů daného pojištění a kompletní pojistné podmínky.
 • Komerční banka: „Odklad se bude týkat jen jistiny úvěru. Úrok bude počítán standardně. Celková částka, kterou klient zaplatí, se navýší o úroky za dobu odkladu. Způsob doplacení bude řešen individuálně.“
 • Malá půjčka do 15 000 Kč se sjednává maximálně na 30 dní. Půjčka do 20 000 Kč může být sjednána až na 1 rok s pravidelnými 12 měsíčními splátkami.
 • Dřívější přípravy domácností na zimu dokládá 46% nárůst objemu úvěrů na nákup kotlů a topení.
 • Tentokrát jde o ovocné automaty od jednoho z nejpopulárnějších českých výrobců vůbec. Jedná se o dnes už světoznámého tvůrce e-gaming, který za vývojem nové pětice ovocných slotů u Fortuny stojí.

V loňském roce nebylo svým závazkům schopno dostávat okolo 10 % majitelů bankovních úvěrů.

 • Podívejte se do obchodu ve Fajn zóně. Najdete tam řadu zajímavých odměn, které mají podobu free spinů nebo bonusů.
 • Jako v každé ruletě je i zde nastaven limit sázek. Sázky lze uzavírat od 5 Kč až do výše 100 000 Kč, což je pro běžné hraní víc než dost - přesto na to m při hře myslete!
 • Každý měsíc se hrálo o nejvyšší výhru 1 milion Kč, následovanou automobilem v hodnotě 400 000 Kč a třetí až pátou cenou v hodnotách 300 000 Kč, 200 000 Kč a 100 000 Kč.
 • V takzvaném Indexu odpovědného úvěrování se dostala do první pětky.
 • Vlak můžete využít na některé z pravidelných linek, cesta do Varšavy trvá asi 9 hodin.Jedná se o jednu z mála ryze českých společností a jako jedna z posledních stále udržuje rozsáhlou síť obchodních zástupců po celé ČR k poskytování hotovostních úvěrů.

Úvěrka.cz půjčka je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min.

Přestože na první pohled není mezi kreditní a debetní kartou žádný rozdíl, v jejich fungování je rozdíl velký. Co je tedy kreditka a jak se liší od debetky?

Díky prvnímu čerpání zdarma je Credit Ferratum nejlevnější půjčka na českém finančním trhu rychlých půjček.Z celkového počtu, který jsme zmínili výše, je tedy aktuálně jenom lehce přes sto poskytovatelů a pár stovek zprostředkovatelů, kteří mohou v segmentu půjček dále legálně působit.

Jedná se ovšem zpravidla o malé půjčky do výplaty, jimž se často říká také SMS půjčky nebo mikropůjčky.

Pomalu začínají vykazovat lepší výsledky a velké bankovní instituce se budou muset přizpůsobit.

Poradíme vám, jak se spořením pro děti začít ještě dnes.

Na hře Jingle Spin je skvělé, že pro získání free spinů nečekáte na 3 scattery, jak tomu bývá ve většině her.

Správa ale zůstává v rukou poskytovatele (nebankovky), resp.

Novým zákazníkům půjčuje Amigoz od 1 000 do 8 000 Kč, v případě splatnosti do 30 dnů je tato půjčka poskytnuta bez poplatku. Každá další půjčka může být ve výši až 45 000 Kč.

Nejrůznější reklamy často uvádí pouze úrokovou sazbu.

„Půjčkou“ se často označuje úvěr, i když to není jedno a to samé.


Zatímco na našem území jsou z povinného ručení hrazeny všechny škody, které autem způsobíte na majetku a zdraví osob, v zahraničí tomu tak být zcela nemusí a často je krytí hrazeno jen do určité výše.

 • Při splnění základních podmínek této půjčky si může půjčit v podstatě každý, kdo má trvalý pobyt v ČR nebo je českým občanem.
 • Policisté váš případ zaprotokolují a vaše registrační značka bude zanesena do evidence odcizených RZ.
 • Čím se jako autor odlišujete? Jste samouk a máte už solidní portfolio vaší práce? Nebo jazykový certifikát, z kterého můžete profesně těžit? Ukažte svou práci potenciálním klientům, aby si byli jisti, proč si mají vybrat právě vás.
 • Jelikož se jedná o jeden z nejpopulárnějších typů půjček, je možností více než dost.
 • Poslední krokem v tomto bodu je Volba typu zaměstnání, jedná se o poslední (graficky zvýrazněnou) položku.

Svou bankomatovou síť navíc banka dál rozšiřuje a každý nový bankomat už bude bezkontaktní výběry umět automaticky.

mBank vstúpila na slovenský trh roku 2007 ako prvá banka, ktorá priniesla celkom nový model - každodennú on-line správu bankových služieb cez internet alebo telefón samotným klientom.

Překvapeni jsou z této situace jak investoři a stavební firmy, tak i banky.

Půjčka do 24 hodin je dostupná pro všechny klienty, může být poskytnuta také jako krátkodobá půjčka do výplaty.

Osobní půjčka Acema se nabízí v rozsahu 100 000 Kč - 2 000 000 Kč s variabilní splatností nabízenou od 1 až do 20 let.

Jakmile se bavíme o revolvingu pro spotřebitele, bavíme se o půjčce nebankovní.

Základní informace Poskytovatelem této kreditní karty je Česká spořitelna, největší banka působící na území České republiky.

Lze zjistit, že úvěry od soukromníka mohou být mnohdy výhodnější, než ty nebankovní, nebo dokonce i bankovní.

Insolvenčního řízení se řídí zákonem č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon).


Poštovní je vždy zdarma, samotná karta stojí jen 150 Kč a 50 Kč už budete mít na kartě nabitých.

Přes aplikaci mohou klienti jednoduše spravovat své běžné a spořicí účty, ale také si sjednat cestovní pojištění, kontokorent, spotřebitelskou půjčku a další služby.1968) je pravým opakem předchozího představitele Pierce Brosnana.

Malá půjčka do 10 000 Kč se sjednává maximálně na 30 dní. Půjčka do 20 000 Kč může být sjednána až na 1 rok s pravidelnými 12 měsíčními splátkami.

 • První půjčka bude v rozmezí od 500 Kč do 8.000 Kč, při opakované půjčce dostanete až 30.000 Kč.
 • V přehledu uvidíte, kolik zrovna čerpáte, i jaká částka ještě na účtu zbývá, k dispozici bude také historie transakcí a další informace.
 • Údaje o pojišťovně viníka - pojišťovny, která bude vyplácet pojistné plnění poškozenému
 • V článku dále najdete také výhody, které jsou s daným účtem spojeny.
 • Pojišťovny proto doporučují volit spíše vyšší pojistné limity, minimálně v rozpětí 10 až 20 milionů korun.

Tyto unikátní SYNOTTIP jackpoty mají tři úrovně stejně jako běžné jackpoty (bronzovou, stříbrnou a zlatou).

 • Díky bezplatným účtům je to velmi snadné a klienta to k ničemu nezavazuje.
 • Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 18/10/2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.
 • Ušetříte čas i peníze.
 • Palivo jde přes Německo do dalších států, také do České republiky.
 • Publikováno: 11. února 2020

Pojem bonita se v oblasti úvěrů a půjček používá k označení schopnosti splácet – a samozřejmě je tím myšlena schopnost splácet úvěr.

Všem připadne stejný díl, pokud některé z dětí nedědí, podíl přejde na potomky, tedy vnoučata zemřelého.

PRESTO půjčka od UniCredit nabídne až 1 000 000 Kč na cokoliv. Obsahuje však jednorázový poplatek za poskytnutí 1500 Kč a nutnost mít spolužadatele u půjčky nad 300 000 Kč.

Server BankovníPoplatky.com vyhlásil výsledky soutěže o klientsky nejvstřícnější banku roku.

Hned můžete mít peníze tehdy, když si půjčku berete v hotovosti nebo když máte účet u stejné banky jako poskytovatel úvěru.

Opět si to ukažme na příkladu: Půjčka 5 000 Kč na 30 dní, vrací se jednou splátkou zase 5 000 Kč, takže úroky, poplatky i RPSN jsou 0%, tedy typická první půjčka zdarma, viz obrázek 2.

Je tomu ale tak vždy? V prvním díle našeho malého seriálu porovnáme Zaplo, SMART půjčku, Via SMS, BB půjčka a Kredito24.cz.

Speciální kategorii tvoří majitelé využívající alternativní zdroje energie - fotovoltaické elektrárny, bioplynové stanice, větrné elektrárny a malé vodní elektrárny.

Jackpoty běží na hrách od Apolla a mají 3 klasické úrovně: bronzovou, stříbrnou a zlatou.  Za leden 2022 padlo jackpotů celkem 146 a casino dík nim vyplatilo hráčům dohromady 369 064 korun.Platinový jackpot je nejvyšší, může dosáhnout až hodnoty 500 000 Kč, jeho nevýhodou však je, že roste dlouho a padá tedy nejvzácněji.

Základním ukazatelem pro nejvýhodnější hypoteční úvěr je samozřejmě jeho úroková sazba.

Pokud jste do takové stránky své přihlašovací údaje už vložili nebo jste se setkali s něčím podezřelým, ihned nám zavolejte na číslo 515 202 202.

Je proto vhodné zjistit si dopředu podmínky jednotlivých bank, nechat si ověřit bonitu, když nejste v časové tísni a promyslet, zda půjčku skutečně potřebujete a v jaké výši.


Na obalu musí být rovněž zřetelně uvedeno slovní spojení „potravinový doplněk“.

Nejde však jen o IPS, italští hráči mají do odvolání v celém objektu King's dveře zavřené, dokud se situace se šířením viru nezlepší.

Nezřídka končí v dluhové pasti, ze které je těžké se dostat.

října 2014 byl první den, kdy si Češi mohli vsadit nadnárodní loterii Eurojackpot, do které je v současnosti zapojeno 16 zemí a v níž lze hrát až o miliardové jackpoty.

A jelikož úroky se počítají jenom z ní, může to být při konečném výpočtu znát.

Pokud by došlo k invaliditě nebo úmrtí, je možné dosáhnout i toho, že je dle podmínek pojistného produktu hypotéka doplacena celá a nemovitost tak zůstává klientovi bez nutnosti ji doplácet.

Také se dozvíte, které banky plánují tuto službu nabízet.

Ideální havarijní pojištění není jenom to nejlevnější.

Je třeba vzít v úvahu také možné výhry.


Jak se půjčka vyplácí a splácí?Peníze obdržíte na svůj běžný účet, ze kterého můžete půjčku rovněž i splácet.

Založte si účet u Fortuny a hraje Ring of Fire XL s bonusem 300 Kč zdarma

Někteří hráči by chtěli hrát například automaty Kajot zdarma, ale většina žije v domnění, že to nejde.

V souvislosti s tím se připravuje i zvýšení hranice dluhu, se kterým je možné prodat dlužníkův zastavený dům, a to ze současných 30 000 Kč na 100 000 Kč.


Například ve Švýcarsku vám platí povinné ručení z České republiky, ale neplatí vám tam řidičský průkaz zde vydaný. Ve Švýcarsku musíte mít ten mezinárodní.

 • Dobrý den, je nějaká možnost sloučit nebankovní půjčky? I se záznamem v registru? Platím měsíčně skoro 30 000 Kč a už to nezvládám.
 • K žádnému ze svých současných věřitelů ale rozhodně nemusíte chodit, banka může převést všechny konsolidované částky za vás, případně připraví vše tak, abyste přesunutí půjček zvládli jednoduše z pohodlí vašeho domova.
 • ©   CoolPujcky.cz - Kreditní karta mKreditka od mBank Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021
 • Klienti tuzemských bank a stavebních spořitelen v poměrně velkém počtu využívají možnost odkladu splátek, a to i přes fakt, že budou muset úroky doplatit na konci splácení.
 • Přitom zpracování žádosti, spravování úvěrového účtu nebo i předčasné splacení jsou zdarma.


Divizi retailového bankovnictví dočasně přebírá generální ředitel banky Michal Strcula, který dříve působil právě jako ředitel retailu Air Bank.

Částka, kterou mají české domácnosti šanci uspořit, se totiž od konce roku 2017 snižuje.

Každá banka nabízí svůj vlastní specifický úvěrový produkt, který se liší výší poplatků, mírně úrokovými sazbami a délkou „záporného období“.

Banky standardně uvádí úrokovou sazbu, kterou dostanete, a která je neměnná po celou dobu splácení úvěru.

Klienti mohou přijmout doporučenou strategii spoření nebo si zvolit vlastní a tím ovlivnit míru rizika a očekávaného výnosu.

Jako ověřený zákazník z něho peníze čerpáte opakovaně a za výhodnějších podmínek, než jaké nabízejí tradiční Micro půjčky.

V pilotním režimu jsme například spustili investování do podílových fondů,“ říká Michal Strcula, generální ředitel Air Bank.

„Ferratum Credit mi vyhovuje i tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ doplňuje paní Dagmar. „Je ideální jako finanční rezerva.“

Stačí si tedy jen vybrat klimatizaci s ohledem na to, zda ji budete využívat jen ke chlazení, nebo i vytápění, případně chcete, aby uměla perfektně vyčistit, zvlhčit či odvlhčit vzduch, nebo dokonce ventilovat,“ doplňuje Vladimír Macháček.


Chceme proto našim klientům nabídnout službu, která usnadní život jejich budoucímu já a zároveň má potenciál jejich prostředky zajímavě zhodnotit,“ říká Filip Zavřel, vedoucí Oddělení každodenních služeb Air Bank.

Kdo si cení soukromí nebo nechce být na internetu příliš viditelný, hledá jinou cestu, jak si půjčit peníze bez registrace.

To vedlo k využití této služby na webových stránkách.

Hypotéky, úvěry ze stavebního spoření a další dlouhodobé půjčky dosáhly ve druhém čtvrtletí roku 2019 celkové výše 1,9 bilionu korun.


Každý druhý Čech si v posledním roce pravidelně odkládal finance stranou. Nejčastěji šetří mladí (25–34 let) a starší (45–64 let).

K tomu získáváte nárok hrát o Megabonus až 50 000 Kč, který se už ale vztahuje ke vkladům na konto.

A ono opravdu je, pokud je tato soukromá osoba někým blízkým z vašeho okolí.

Vždy se proto vyplatí číst příbalový leták – a případně řízení auta odložit.  .Když si nyní budou chtít tento proces ještě více zjednodušit, celý průběh žádosti, od prvních výpočtů na kalkulačce až po předání žádosti hypotečnímu specialistovi, zvládnou už i v mobilní aplikaci.

 • Recenze mBank mPůjčka Plus vám představí všechny klíčové parametry úvěru
 • Zákazníky v České republice mohl nový mobil HTC Dream okouzlit začátkem roku 2009, kdy se zde začal prodávat.
 • Díky tomu, že automobilka Opel celou dobu spolupracovala s ostatními společnostmi, její vozy byly prodávány i pod jinými značkami.
 • Equa bank je jednou z vlny nových bank, které přišly na český trh kolem roku 2011, jejím předchůdcem byla IC Banka.
 • V praxi to znamená, že vám k invalidnímu důchodu přidá rozdíl do aktuálního čistého příjmu.


V současné chvíli působí ve 23 státech a má přes 2 miliony zákazníků.

První půjčka bude v rozmezí od 500 Kč do 20.000 Kč, při opakované půjčce dostanete až 30.000 Kč.

Aktuálně je nejvíce žádaná flexibilní půjčka Ferratum Credit s předem schváleným limitem od 2 500 Kč do 80 000 Kč.

Výhody, které můžete získat jsou rozhodně významné a mohou tak výrazně ovlivnit několik dalších let ve vašem životě.


Pak už jen namíříte foťák telefonu na kód na faktuře nebo vyúčtování, zkontrolujete nebo případně upravíte vyplněné údaje, a platbu odešlete.

Ale budete-li sázet celý život, pravděpodobně se vám v průměru vrátí pouze 50 % vsazených peněz.Každému se může stát, že některý měsíc nevyjde s penězi, a nebude tak schopen uhradit závazky včas.


Modernizací velkých domácích spotřebičů můžete za elektřinu ušetřit i tisíce korun ročně.

Znáte všechny okolnosti, které vedly k finančním problémům vašeho přítele? Jste si jistý, že znáte všechny podrobnosti? S lidmi ve finančních potížích pracujeme již řadu let.

Stačí jen vstoupit do her Gladorius, Rich Kittens, Happy Nuts, Sizzle Fire a Rich Fish, kde na vás vždy bude čekat 20 volných zatočení v hodnotě 1 Kč za spin.

Půjčka je ve výši od 10.000 Kč do 800.000 Kč a se splatností 8 let. Pokud chcete jen menší částku, můžete požádat o MINI půjčku do výplaty, kterou získáte do 20.000 Kč se splatností 15, 20, 30, 60 a 90 dní.

Sedáváte u počítače skoro po celý den? Ať už studujete, nebo pracujete, poradíme vám, jak ho používat, abyste aspoň trochu ušetřili za elektřinu, kterou...

Varianta půl na půl má smysl u těch párů, kteří vydělávají stejně nebo tak moc, že už na výši výdělku vlastně nezáleží. Důležitá je vzájemná shoda. .

UniCredit konsolidace patří mezi dlouhodobě velmi dobře hodnocené produkty ve své kategorii.

Zdarma máte vedení účtu s elektronickými výpisy.

Zatímco ostatní automobilky do elektromobilů používají prizmatické články ve tvaru kvádru, Tesla už od začátku sazí na články válcového tvaru připomínající klasické tužkové baterie.